Oświęcim, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator WÓzka Wysokiego SkŁadowania/ Od Zaraz

Tychy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej z branży samochodowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA/ OD ZARAZ
Nr.ref. OWWS/TYCHY

Obowiązki:
&#8226; Osoba zatrudniona będzie pracować jako operator wózka wysokiego składowania. Do jej obowiązków będzie należało przewożenie towaru z różnych lokalizacji wewnątrz magazynu. Obsługa wózka bocznego z wysięgnikami teleskopowymi.

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie roku jako operator wózka wysokiego składowania
&#8226; Uprawnienia na wózek widłowy, aktualne orzeczenie psychologiczne
&#8226; Dokładność
&#8226; Dyspozycyjność od zaraz
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w stabilnej firmie.

Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. &#8211; Oddział Tychy
Al. Niepodległości 2
43-100 Tychy
tel. 32 327 66 49, 668 466 414
mail:praca.tychy@gigroup.com

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Pazdziernik, 2012  10:14

Identyfikator: 418831

Wyświetleń: 2802